Sunday, 8 Dec 2019

NBL Probiotic Kids ile okula dönüş döneminde çocuklarınızın bağışıklığını destekleyin

Mevsim geçişlerinde, okula başlama dönemlerinde bağışıklığın düştüğü ve sık sık hastalıklarla karşılaşıldığı zamanlarda probiyotik takviyesi almak çocuklarda bağışıklık sisteminin desteklenmesi için önemlidir.

NBL Probiotic ürün ailesinin sahip olduğu patentli Çift Kaplama Teknolojisi içerdiği insan kaynaklı dost bakterilerin bağırsağa canlı olarak ulaşmasını sağlıyor.

Probiyotikler sindirim sistemimizde doğal olarak bulunan insan kaynaklı “dost bakteri”lerdir ve sindirim sistemini düzenleyerek bağışıklık sistemimizi desteklemeye yardımcı olurlar.

Yıllar içinde geçirilen enfeksiyon hastalıkları, kullanılan antibiyotikler, doğallıktan uzak, düzensiz ve kötü beslenme alışkanlıkları, şehir yaşamı gibi faktörler hem çocuklar hem de ebeveynlerde vücutta bulunan bu yararlı bakterilere zarar verir. Mevsim geçişlerinde, okula başlama dönemlerinde bağışıklığın düştüğü ve sık sık hastalıklarla karşılaşıldığı zamanlarda probiyotik takviyesi almak çocuklarda bağışıklık sisteminin desteklenmesi için önemlidir.

Bağışıklık sisteminin desteklenmesinde probiyotiklerin etkisini gösteren çalışmalar her geçen gün artıyor. Bir mikroorganizmanın probiyotik olarak etkili olabilmesi için bağırsağa canlı olarak ulaşması önemlidir.

NBL Probiotic ürün ailesinin sahip olduğu patentli Çift Kaplama Teknolojisi içerdiği insan kaynaklı dost bakterilerin bağırsağa canlı olarak ulaşmasını sağlıyor. Bu teknoloji ile NBL Probiotic ürün ailesi, kaplamasız probiyotiklere kıyasla 100 kat daha fazla canlı dost bakteriyi mide ve safra asidinden etkilenmeden bağırsağa ulaştırır.

Her yaşa uygun ürün yelpazesi olan NBL Probiotic ailesinden “NBL Probiotic Kids” ayıcık şeklindeki çiğneme tablet formuyla 2,3 milyar canlı probiyotik mikroorganizma içeriyor. 4 farklı dost bakteri çeşidini (Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Bifidobacteriumlongum, Bifidobacterium breve) bir tablette toplayan NBL Probiotic Kids sadece eczanelerde satışa sunuluyor.

 

NBL Probiotic Kids 30 Çiğneme Tableti Satış Fiyatı: 70 TL