Friday, 29 May 2020

ENKA Hijyen bebek bezinde kalite ve güven sunuyor

Enka Hijyen, 1928’den günümüze otomotiv, tekstil, inşaat, mobilya, sigorta gibi ticaret ve sanayinin farklı alanlarında faaliyet gösteren İmam Kayalı Holding’in bir iştiraki olarak 2016 yılında Türkiye’nin en önemli imalat sanayi merkezlerinden Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde, 53.000 m2’lik alan üzerinde kurulmuş ilk üretim tesisi ile hijyenik ürünler imalatına başlamıştır.

Odağında insan sağlığı olan ve her aşamasında çok özel bir sorumluluk taşınarak üretilen hijyenik bebek bezleri, Enka Hijyen güvencesiyle AB standartlarına uygun olarak Paddlers, Cushy Baby ve Lulla Baby markalarıyla dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmektedir.

Paddlers marka ürünler bebeklerin konforları göz önünde bulundurularak maksimum koruma ve kuruluk sağlamak için tasarlanmıştır. Paddlers bebek bezleri elastik kulaklar, yüksek emme ve tutma kapasitesi, pişik önleyici krem ile ıslaklık göstergesi ile donatılmıştır.

Cushy Baby marka bebek bezleri, kaliteden ödün vermeksizin uygun bir bebek bezi arayan tüketiciler için üretilmektedir. Cushy Baby bezler, esnek kulak, ıslaklık göstergesi ve pişik önleyici krem ile bebekler için rahat ve kuru bir çözüm sunar.

Lulla Baby marka bebek bezleri ise ekonomik çözüm arayan ebeveynler için ideal bir üründür. Rijit kulak ile üretilmekte olan Lulla Baby, esnek kulak opsiyonu ile de tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.

Enka Hijyen bebek bezleri ile birlikte Paddlers Yetiskin Bezi üretimine de baslamistir. Hijyen sektöründeki gelişmeleri çok yakından takip eden Enka Hijyen, en son teknoloji ile donatılmış yüksek hızlı üretim hatları ile, kaliteli ürünleri rekabetçi bir şekilde pazara sunmaktadır.

Üretiminin büyük bir kısmını ihraç eden Enka Hijyen, toplam kalite yönetim sistemi doğrultusunda çevreye ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde olarak, ürün ve faaliyetlerinin kalitesini arttırırken çevreye olan etkilerini en aza indirmeyi ilke edinmiştir

(*) Gelecek nesillere temiz bir dünya, yaşanabilir bir çevre bırakılmasına katkıda bulunmak için tüm doğal kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını teşvik ederek sosyal sorumluluk bilinci altında doğayı korumaya yönelik tüm faaliyetlere destek vermektedir.

Enka Hijyen üstlendiği sorumluluğu üretimin her safhasında kalite, yenilik, farkındalık ve insana saygı ilkelerine dayandırır. Enka Hijyen, ISO 9001 kalite yönetim sistemi standartları ile üretim yapmakta olup, hijyen ve kalite standartları hammadde tedariğinden başlayıp tüm süreçlerde titizlikle uygulanmaktadır. Giriş kalite kontrolü testlerinden geçen hammaddelerimizle, son teknoloji makinelerde üretilen bebek bezleri yüksek çözünürlüklü kameralarla %100 kontrole tabi tutulmakta, ağırlık ve metal detektörlerinden geçtikten sonra el değmeden paketlenmektedir.

Tüm ürünler için izlenebilirlik prosedürü oluşturulmuştur.

Enka Hijyen laboratuvarlarında her türlü teknolojik imkanlar kullanılarak tüketici memnuniyeti için geniş kapsamlı testler yapılmaktadır. Öte yandan, AR-GE faaliyetleri ile yapılan iyileştirme ve geliştirme çalışmaları panel aileler tarafından ürünler henüz nihai tüketicilere ulaşmadan kontrol edilmektedir.

Bunlara ek olarak, Enka Hijyen üretim tesislerinde imal edilen tüm ürünler belirli periyotlarla uluslararası akreditasyonu bulunan bağımsız laboratuvarlar tarafından da test edilmektedir.

Ulusal, uluslararası mevzuatlar ve GMP – İyi Üretim Uygulamaları kurallarına uymanın gururunu yaşayan Enka Hijyen, teknolojik makine parkı ve sürekli kendini yenileyen donanımlı insan kaynağıyla ürün çeşitliliğini, üretim kapasitesini, ihracatını ve pazar payını her geçen gün hızla arttırmaktadır.

Enka Hijyen, daha mutlu bebekler, daha rahat anneler için çalışır, onların mutluluğunun sürdürülebilir olmasını, etik bir değer olarak kabul eder.

(*) Annelerin güven duyduğu, bebeklerin daha mutlu olduğu ???

#ENKA , #anneler, #arge